Provinciaal Bestuur

GroenLinks kent een provinciaal afdelingsbestuur, dat onder andere de fractie in de Provinciale Staten volgt en contact onderhoudt met alle lokale afdelingen in de Provincie Utrecht. Het bestuur organiseert minstens tweemaal per jaar een provinciale leden­vergadering (PLV) met een thematische invulling. Het bestuur bereidt ook de verkiezingen voor de Provinciale Staten voor. De volgende verkiezingen vinden plaats op woensdag 20 maart 2019 (#PS2019).

E-mail: bestuur@groenlinksprovincieutrecht.nl
Website: provincieutrecht.groenlinks.nl

Voorzitter

Joep Naber (Utrecht)
Contactpersoon voor: Woerden, IJsselstein, Oudewater/Montfoort, Lopik *)

Secretaris

Margot Klute (Utrecht)
Contactpersoon voor: De Stichtse Vecht, De Ronde Venen, Bunnik

Penningmeester

Jos Verheijen (Amersfoort)
Contactpersoon voor: Amersfoort, Soest, Bunschoten *)

Bestuurslid

Piet Nieuwendijk (Groenekan)
Contactpersoon voor: Utrecht-stad, Zeist, De Bilt, Baarn, Eemnes *)

Bestuurslid

Jos Boerefijn (Leusden)
Contactpersoon voor: Leusden, Utrechtse Heuvelrug, Veenendaal, Rhenen, Wijk bij Duurstede, Woudenberg *), Renswoude *)

Bestuurslid

Rieke Koning (Amersfoort)
Contactpersoon voor: n.n.b.

Bestuurslid

Maurice van der Valk (Baarn)
Contactpersoon voor: n.n.b.

Bestuursmedewerker

vacant
Contactpersoon voor: alle afdelingen

Witte vlekken

*) GroenLinks kent in de provincie Utrecht een aantal 'witte vlekken', gemeenten die (nog) geen eigen afdeling hebben: Bunschoten, Eemnes, Lopik, Renswoude, Vianen en Woudenberg.

Rooster

Functie Naam Aantreden
eerste
termijn
Aftreden
huidige
termijn
Beschikbaar
volgende
termijn *)
Voorzitter Joep Naber 16 apr 2014 apr 2020  
Secretaris Margot Klute 9 maa 2016 apr 2020  
Penningmeester Jos Verheijen 13 apr 2012 apr 2020  
Bestuurslid Piet Nieuwendijk 13 apr 2012 apr 2020  
Bestuurslid Jos Boerefijn 16 nov 2017 nov 2019  
Bestuurslid Rieke Koning 20 apr 2017 apr 2019  
Bestuurslid Maurice v.d. Valk 11 apr 2018 apr 2020  

*) De leden van het afdelingsbestuur worden voor twee jaar gekozen door de ledenvergadering en sinds 2016 is er geen maximaal aantal termijnen meer (Huishoudelijk Reglement GroenLinks, Artikel 39).

(stand van zaken 11 april 2018)